KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16463029
nr 1646 3029
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålningar, 3 st, Signerade. Olja på duk, 42x34-41-74cm
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:43:54
27/9 15:09:03